Nasze marki

Początek firmy, to współtworzony razem z naszymi Rodzicami, zakład mięsny. To właśnie wtedy powstał pomysł na wykorzystanie tego co zostawało po obróbce mięsa. Coś, co w zakładzie mięsnym było niepotrzebne okazało się idealne dla Naszych czworonożnych przyjaciół.

Pieski towarzyszyły naszej rodzinie od dzieciństwa. Zawsze dbaliśmy o ich dobro na co dzień i dobro w ich miskach. Tak właśnie powstał Petmex Company!

Naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości, naturalnych przekąsek dla psów. Do przygotowania szerokiego asortymentu suszonych gryzaków wykorzystujemy najwyższej jakości, naturalne surowce pochodzące od sprawdzonych dostawców.

Korzystamy z najnowszych technologii, które dodatkowo pozwalają nam dbać o środowisko naturalne.

Produkty poddajemy procesowi suszenia, który pozwala zachować ich wyjątkowy, naturalny zapach i smak. Dzięki temu nasze gryzaki pozbawione są konserwantów oraz sztucznych aromatów. Twój pupil dostaje zdrową przekąskę pełną wartości odżywczych.

Bezpieczeństwo naszych produktów zapewnia system HACCP oraz nadzór najlepszych lekarzy weterynarii, którzy czuwają nad procesem produkcji gryzaków Petmex.

Zdrowie i szczęście Twojego pupila jest dla nas najważniejsze.