PETMEX - Kość prasowana naturalna 10cm 20szt

KPP20
5902808162810
Zarejestruj się aby zobaczyć ceny

PETMEX kość prasowana. Smakowity gryzak dla wszystkich psów. Gryzienie nogi wieprzowej znakomicie zaspokoi naturalną potrzebę żucia, tym bardziej, że jest to twarda przekąska. Taki smakołyk jest także pomocny w czyszczeniu zębów z płytki nazębnej i pomaga utrzymać uzębienie w doskonałym stanie.

Opis

PETMEX kość prasowana. Smakowity gryzak dla wszystkich psów. Gryzienie nogi wieprzowej znakomicie zaspokoi naturalną potrzebę żucia, tym bardziej, że jest to twarda przekąska. Taki smakołyk jest także pomocny w czyszczeniu zębów z płytki nazębnej i pomaga utrzymać uzębienie w doskonałym stanie.

Zalecane karmienie: między posiłkami, dla psa woda do picia powinna być zawsze dostępna.

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Nie do spożycia przez ludzi.

ZALETY:

    • doskonale czyści zęby,

    • wzmacnia mięśnie żuchwy.

Firma Petmex produkty tworzy od początku do samego końca: surowiec pozyskuje od sprawdzonych dostawców, najlepszej jakości, poddaje go starannej obróbce, a następnie przetwarza z wykorzystaniem nowoczesnej i niezawodnej technologii by dać wszystko to co najlepsze naszym pupilom. Firma nie używa żadnych chemicznych polepszaczy i konserwantów. Produkcja gryzaków odbywa się pod nadzorem weterynaryjnym. W zakładzie jest wdrożony system HACCP.

Petmex
Typ
Wołowina
Skład
kość prasowana
Skład analityczny
białko surowe 73%
tłuszcz 2,5%
wilgotność do 14%
włókno 6%